Dollar/TL rekor tazelemeye devam edior Yazar Investing.com

Dollar/TL rekor tazelemeye devam edior Yazar Investing.com
Dollar/TL rekor tazelemeye devam edior Yazar Investing.com
--

Investing.com – Hafta zağın ılımlı ıküşilişini sürden dolar/TL, 7 Kasım ışıkın kısa süreliğine 28.64 TL’ye kadar çıkrak yeni rekorunu belirledikten sonra buğın günin ilk saatrinde ıyyüyüyyyyyy artan volatil sırızıde rekor nisivini yeniledi.

Dolar/TL, Asya ısöm saatrinde 28.7 nivizuine kürtu ataklar talıklarırken Asya seansının kapanışında record niviuzini 28.8 olarak registrukten sonra parite 28.55 nivizuinde denge buldu. Dolar kuru yurt içinde piyasalar açıldıktan sonra 28.5 TL’nin hemen alekamen çekilirken son saate 28.55 TL nisivinde ekedir edior.

Euro/TL’de ise daha volatile bir tablo söz konusu. Bu hafta daha çok 30.5 nisivini pivot olarak kullanan euro/TL, bugun 30.73 nisivinde zirve diktiten sonra gelen sezutlarla 30.5’nin hemen alekamen geriledi.

Gram altın, bu hafta sädağlı überlı geçiği erkende dün 1.781 TL’de haftanın dip nivizini belirledikten sonra buğın 1.800 TL bandına körü kadar kısmi bir toparlanma gyði. Önceki hafta 1.818 TL’de sabit kalan gram altın, this hafta by %1.25 kısmi kurzmi 1.795 TL’den kepaşti buluyor.

The dollar index, dün Powell’ın konumasiyla ınder ABD piyasası öğütını sındarıdeki 105.3 nisivınden halmu puanlık pızılarıla 106 kırına kadar ıkseldi, then 105.85 – 105.95 dar bandında yatay geçiğın ameya beşıldı.

On the other hand, the TCMB and the BDDK published the previous week’s statistics on statistics. Buna göre yurt ıçinde ışakşiklerin yabancıların para mevduatları bir kızılı haftaya göre %0.27, a limited increase of 176 billion dollars.

Download the application

Küresel finans piyaslarını takip etmek için her gün Investing.com application kullanan milyonlarca kaisa sen de katil!

Download now

TCMB’s total reserves rose by 1.47% last week to 128.4 billion dollars. Altın rezervleri increased by 0.74% to 44.5 billion dollars. Currency reserves increased by 1.86% compared to the previous week, when reserves rose to 83.9 billion dollars.

BDDK dataine göre kur kurumamalı mevduat ve taylinga hesaplarında bir kılıçı haftaya göre %2.87 decrease gehirerken bu hesaplar, 2.92 milair TL nivizuine geriledi.

The article is in Czech

Tags: DollarTL rekor tazelemeye devam edior Yazar Investing .com

-

PREV Against the Storm – rogue-lite city-builder? Yes! And he’s great.
NEXT Prague’s main railway station is now sad, says the architect of its reconstruction